Svatební video ano či ne?
12.03.2014 - Dobrý den, jen na úvod, nevěsta sice nejsem, ale možná by Vás mohl zajímat názor člověka, který se ve světě videa i svatebního pohybuje. Za nic nebojuji, dovolím si jen vložit svůj názor.
Je mi dvacet tři let a mám také před svatbou. Zastávám myšlenku, že svatební den by měl být dnem dvou lidí, kteří by měli si tu chvíli zcela užít. Mnohdy je jen jednou v životě a vzpomínky jsou takovým základem. Jak plyne čas, vzpomínky blednou a nastává otázka. Co nám po svatbě zůstane? Ano, především manžel/ka. Již zmíněné vzpomínky, prstýnky, fotografie a případně mnohdy diskutované video.
Mezi videem a fotografií je zásadní rozdíl. Fotografie dokáže zachytit určitý okamžik, ale video okamžik plynoucí v čase. Obojí můžeme nazvat investicí do budoucna. Já nejsem zastáncem tzv. přikrášlování, mám rád realitu a dokument. Když se vrátím nazpátek k videu, dokáže dokonale přenést emoce, zachytit atmosféru a pokud se bavíme o videu z pohledu dokumentárního, je toto zajímavá možnost, jak si svatební den připomenout z jiného úhlu. Jaký byl ve skutečnosti.
Myslím si, že jsem realista. Trošku snílek.
Prosím berte to s nadhledem, ale být to na mě, tak si radši připlatím za fotografa, případně video a hosté mají polévku ze sáčku od nejmenovaného výrobce "Vitana". Tím jsem chtěl jen naznačit, že svatební den není levnou záležitostí. Pokusil jsem se pouze krátce vnést do pár odstavců myšlenku, že samotný svatební den uteče velmi rychle a památka na takovouto událost, nejen pro budoucí generaci není k zahození.
Všem, kteří se k takovému kroku chystají, bych rád popřál krásnou svatbu, nenechte si ji ničím a nikým vymluvit, užijte si ji a všechno nejlepší přeji nejen v osobním životě!
Martin Lysek
www.YourLifeVideo.cz
Moravia Media production
Horní 383/2, 748 01 Hlučín, Česká Republika
IČ: 293 93 159 - http://www.moraviamedia.cz
LYSEK Martin
CHIEF DIRECTOR & VIDEO GURU
+420 731 816 213 - lysek@moraviamedia.cz