Definice
pozice
Obchodní zástupce zajišťuje prodej výrobky, zboží a služeb jednotlivcům, maloobchodním, velkoobchodním společnostem a organizacím. Obchodní zástupce prezentuje nabízené výrobky, působivou formou představí základní informace, zodpovídá dotazy potenciálních zákazníků a jeho hlavním cílem je úspěšně dokončený prodej.
Minimální požadované vzdělání: Střední vzdělání s maturitní zkouškou
Oblast: Celá Česká republika,
Náplň
pracovní činnosti
Cílené vyhledávání a aktivní rozvoj nových obchodních příležitostí
Péče o stávající zákazníky
Realizace návštěv u zákazníků (služební cesty)
Spolupráce při prezentací tehnoloigií a řešení služeb nabízených společnosti
Zpracování cenových nabídek
Požadujeme
SŠ/VŠ vzdělání technického směru, výhodou je studium informatiky a marketingu
Technické a tvůrčí myšlení
Samostatnost a komunikativnost
Schopnost pracovat v týmu
Aktivní přístup k práci
Časová flexibilita a ochota cestovat
Řidičský průkaz B - aktivní řidič
Komunikativní znalost AJ nebo RJ výhodou
Nabízíme
Odpovědnou a zajímavou práci v prosperující společnosti
Práce v progresivně se vyvíjejícím a technicky zajímavém oboru
Možnost vzdělávání v oboru, školení technického, oborového i jazykového typu
Odměna zavíslá na výsledcích, výkonnstní bonusy
Kontakt
Své strukturované životopisy zasílejte na email kariera@moraviamedia.cz. Není důležitá dosavadní praxe, ale především chuť do práce.
Moravia Media production
Horní 383/2, 748 01 Hlučín, Česká Republika
IČ: 293 93 159 - http://www.moraviamedia.cz
LYSEK Martin
CHIEF DIRECTOR & VIDEO GURU
+420 731 816 213 - lysek@moraviamedia.cz