Krátce
na začátek
Moravia Media production vznikla fúzí dvou společnosti, které mají dlouholetou zkušenost v oblasti designu, grafiky, tvorby a implementace internetových technologií, videa a marketingu. Vznikla tak společnost se silnými základy, jenž sdružuje opravdové odborníky v daných oblastech. Během tohoto roku budeme postupně otevírat pobočky ve třech velkých lokacích, městech České republiky. Sídlo grafiků a programátorů je pak situováno do centra Beskyd, do měst Jablunkova a Třince. Děláme to, co máme rádi a milujeme to, co děláme. Naším klientům se snažíme dodat práce, která předčí jejích očekávání. Vize se stane skutečnosti.
Jsme profíci,
ne amatéři
Vstoupíte-li do našeho studia, objevíte kreativitu. Náš tvůrčí tým vytváří grafický, programově a designové oceňované webové stránky, digitální kampaně pro začínající i dlouhodobě prosperující malé a střední společnosti a organizace v celé řadě odvětví. Snažíme se, aby si naši klienti udrželi konkurenční výhodu nejen v on-line světě, ale v celém svém odvětví.
Pracujeme především pro českou klientelu, ale nevyhýbáme se ani práci v zahraničí. Naše společnost nemá žádného externího investora.
Pracovali jsme pro více jak 80 klientů!
Úspěšně jsme zvládli již přes 200 projektů!
Naši práci můžete vidět již více jak 10.let!
Máme neskutečný potenciál v kreativitě!
Proč si vybrat
právě nás?
1. Preferujeme osobní přístup k zákazníkům
2. Klademe důraz na originální zpracování
3. Jsme mladí a přesto zkušení odborníci
4. Časová flexibilita
Naše
technologie
Vyvíjíme webové projekty především na platformách společnosti Microsoft, díky nimž máme přístup k současným nejmodernějším technologiím. Od technologie ASP.NET, přes PHP, Cloudové aplikace po vývoj v oblasti mobilních technologií. Spolupracujeme se společnosti Google, Microsoft či na české straně Seznam.cz, Centrum Holding a další.
Moravia Media production
Horní 383/2, 748 01 Hlučín, Česká Republika
IČ: 293 93 159 - http://www.moraviamedia.cz
LYSEK Martin
CHIEF DIRECTOR & VIDEO GURU
+420 731 816 213 - lysek@moraviamedia.cz